نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوستم داره؟

1320
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

دوستم داره؟

تا ۲۴ سالگی فوبیای اجتماعی شدید داشتم،با دارو مشکلم حل شد ولی قبل درمانم به خاطر تنهایی تو دام مردی افتادم ک خیلی بداخلاق بود،مدام ازم میخاست واسش رابطه های جدید جور کنم و ...خیلی تحقیرم کرد
    تا اینکه تو همون مدت با یه اقایی به اسم احسان اشنا شدم ک خیلی مهربون و درست بود،ولی خیلی پولدارتر از ما بودن،توی قرارامون به خاطر مشکل فوبیا و اذیتهای اکسم یا همون مسعود فقط گریه میکردم ،با هردوشون رابطه ی جنسی داشتم،اولی تجاوز بود و دومی با اصرار خودش راضی شدم،چون میدونستم از محالاته ک احسان باهام بمونه و از طرفی میترسیدم بفهمه دوسش دارم و همون بلاهایی رو ک مسعود سرم اورده سرم بیاره خاستم فراموشش کنم و با ینفر جدید اشنا بشم ،با چند نفری قرار گذاشتم ولی همشون یا رابطه میخاستن یا اصلا درکم نمیکرد و محبتی ک میخاستم رو بهم نمیدادن،البته دگ بعد احسان با هیچکس رابطه نگرفتم چون فقط احسان این محبت و توجه رو بهم میداد،دیدم نمیشه،دوستم گفت میخاد با احسان دوست بشه ،فک کردم فرصت خوبیه اینجوری از احسان دور میشم،هرچقدر به احسان گفتم قبول نکرد و از شماره های مختلف زنگیدیم بهش ولی جواب نداد،به خاطر همین چیزا فکر میکرد من یه دیوونم و درست فک میکرد
    تا اینکه روند درمانم کامل شد و من دگ عقلم سر جاش اومد،ولی احسان دگ باهام حرف نمیزد و فقط رابطه
    چندباری با هم قرار گذاشتیم ،با دست پس میزد با پا پیش میکشید ،خسته شدم ،ازش خاستم رابطرو تموم کنه،اونم قرار اخر دگ محبتو در حقم تموم کرد و رفت،
    دوسال گذشته،نتونستم حتی واسه یلحظه فراموشش کنم و البته متوجه اشتباهاتم شدم
    تا اینکه داشتم واتساپ چکش میکردم ک دیدم بعد مدتها انبلاکم کرده،دستم تصادفی رفت روی تماس زود قط کردم ،ولی اون دگ پیله شد تا دوباره با هم صحبت کردیم،وسط تماس تصویری نمیدونم چرا قط کرد،اصا اون قط کرد یا قط شد،ولی گفتم حتما پشیمون شده،چند روز بعدش بهش پیام دادم ینفره پیام میده ک خیلی شبیه تو هست حتی صداش،دوباره بلاکم کرد ،اسمون رو سرم خراب شد،ولی دوباره بعد یهفته انبلاکم کرد
    چکار کنم بجز اون نمیتونم به هیچکس فکر کنم ،از وقتی انبلاکم کرده انگتر دنیا رو بهم دادن،نمیخام دگ بهش پیام بدم ولی نمیدونم این سرخوشی تا کی با من میمونه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوستم داره؟

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم احساساتی که داری قابل احترام هست اما این سبک تصمیم گیری و این روابط می تواند آسیب های زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد . فردی که بخواهد با شما بماند حدود روابط و خط قرمزها را رعایت خواهد کرد تا به شما آسیبی وارد نشود اما اینکه بخواهید برای نگهداشتن یک فرد وارد رابطه جنسی شوید تنها خودتان را در معرض آسیب بیشتر قرار می دهید و رابطه را از روند معمول خود خارج می کنید .
    بهتر است در این مسیر با توجه به اینکه هنوز تصمیم گیری های هیجانی دارید و در این مسیر بعد از دوسال هنوز به مرحله پذیرش وارد نشده اید نیاز است که به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا افکار و احساسات شما دقیقا بررسی شود و بتوانیم به شما کمک کنیم تا تصمیم گیری بهتری را داشته باشید و مسیر رشدی خود را طی کنید.
    شماهنوز سرمایه گذاری زیادی بر این رابطه تمام شده دارید و این سرمایه گذاری روانی باعث می شود که تمرکز شما از موضوعات مهم دیگر زندگی خارج شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)